Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę kompleksowego świadczenia usług w zakresie przewozu osób, realizacji zakupów, przesyłek kurierskich i innych w zależności od zapotrzebowania klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz w trosce o Państwa czas i wygodę nasze Stowarzyszenie przygotowało atrakcyjną ofertę obsługi kursów w systemie gotówkowym jak i bezgotówkowym. Proponujemy system rozliczania się za przejazdy naszymi taksówkami, na podstawie zbiorczej faktury VAT wystawianej na koniec każdego miesiąca. Usprawni to całkowity proces transportu pracowników firmy, gości i kontrahentów. Oferujemy różne formy rozliczeń dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej z obsługiwanych przez nas firm.

TALONY – bezgotówkowo

Podstawą rozliczenia w tej formie jest podpisanie umowy. Talony to druki ścisłego zarachowania, dzięki czemu, korzystanie z nich pozostaje pod Państwa pełną kontrolą. Ilość talonów określają Państwo sami i nimi dysponują, w zależności od potrzeb. Bony mogą traktowane jako forma nagrody lub posłużą jako ulga w przejeździe pracownika do domu po dłuższej pracy. Proponujemy Państwu nabycie bonów na przejazdy naszymi taksówkami. Po wpłaceniu określonej kwoty kasa wydaje bony i wystawia fakturę VAT. Nasze Stowarzyszenie emituje bony o nominałach 5 i 10 zł. Osoba korzystająca z taksówki po zakończonym kursie rozlicza się z kierowcą przy użyciu bonów, według wskazań taksometru. W przypadku, gdy wartość kursu przekracza sumę bonów klient za kurs dopłaca gotówką. Przy takiej formie rozliczenia można uzyskać rabat do 20% od obowiązującej taryfy. KARTA KORPORACYJNA – bezgotówkowo Po podpisaniu umowy wydawane są dla Państwa specjalne imienne karty, dzięki którym Państwa pracownicy mogą swobodnie korzystać z taksówek okazując Kartę w trakcie zajmowania taksówki. Po zakończonym kursie kierowca podaję kwotę na centralę, która jest zapisywana na subkoncie. Rozliczenie z Państwem dokonujemy poprzez wystawianą co miesiąc zbiorczą fakturę VAT. Jest to najdogodniejsza forma rozliczeń pozwalająca na dokładną kontrolę Państwa wydatków. NA HASŁO – polecana szczególnie dla małych firm Najprostsza forma rozliczenia polega na tym, że klient zamawia na wcześniej ustalone hasło taksówkę. Po zakończonym kursie płaci kierowcy gotówką. Kierowca podaję kwotę na centralę, która jest zapisywana na subkoncie. Po zakończeniu miesiąca klient otrzyma fakturę VAT. Zamówienie usługi odbywa się również online poprzez wysłanie zamówienia z podaniem danych do faktury na adres echo-taxi.lublin@wp.pl WZÓR ZAMÓWIENIA Z dniem 01.01.2011. zamawiam w Stowarzyszeniu Echo Taxi usługi przewozowe. Hasło, które będę podawał przy zamawianiu taksówki: „ORINOKO” Fakturę proszę wystawić na „ NAZWA FIRMY” NIP -…………….. Dane teleadresowe tel. kontaktowy Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za zamówienie