Nasza firma Echo-Taxi działa już od 1993 roku i od ponad 20 lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług taksówkarskich na terenie Lublina i okolic.

Posiadamy przeszło sto dwadzieścia taksówek oraz dodatkowo kilkanaście vanów, które są przeznaczone do przewozu maksymalnie sześciu osób. Nasze samochody są zawsze bezpieczne, czyste i przy tym ekologiczne. Jeżdżąc z nami, przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska naturalnego!

Zapewniamy pełną obsługę taksówkarską zarówno na terenie Lublina, jak i okolicznych miejscowości. Działamy również w mieście Świdnik – prowadzimy transfery na port lotniczy, także z obsługą obcojęzyczną. Wielu z naszych taksówkarzy posługuje się językiem niemieckim, angielskim, rosyjskim, włoskim. Dla obcokrajowych klientów przygotowaliśmy specjalne karty ułatwiające poruszanie się po mieście. Dla stałych klientów mamy atrakcyjną promocję „Co 8 kurs do 10 złotych gratis”.

Dojazdy z nami są zawsze bezpieczne, szybkie i wygodne, ale taxi to jeszcze nie wszystko, co oferujemy. Dodatkowo także służymy usługami pomocy drogowej, holowaniem, odprowadzaniem aut, przewozimy przesyłki kurierskie, dowozimy dzieci na zajęcia, przywozimy zakupy. Nasze radio taxi bierze udział w programie „Miasto Poleca – Miejsce Inspiracji”, który jest elementem promocji miasta Lublin. Od naszych kierowców mogą dowiedzieć się Państwo o najnowszych wydarzeniach kulturalnych oraz ciekawych zakątkach w Lublinie i okolicach.

Echo-Taxi – tanie taxi Lublin – zapraszamy!